تابلو استیکر
تابلو استیکر

 
  تابلو استیکری یا نوشته های استیکری به مجموعه کارهایی اطلاق می شود که به صورت چاپ یا برش و یا توأماً بر روی برچسب های قابل چاپ و یا رنگی اعمال و اجرا می شود. 
 
 
 
نوشتار های استیکری ممکن است بر روی پشت زمینه ی آماده شده مانند تابلو فلزی که ممکن است از ورق های گالوانیزه و چارچوب های فلزی بسته به نوع سفارش مشتری و یا از ورق های کامپوزیت و سایر مدیا های مشابه استفاده گردد و علائم و نوشتار های استیکری به صورت تمام صفحه یا برشی بر روی آن چسبانیده شود که خود تنوع نوع کار را افزایش می دهد. در برخی مواقع ممکن است سفارش به نوعی باشد که پشت زمینه ی کار از قبل به نوعی وجود دارد و نیاز است تا بنا به سفارش مشتری بر روی آن کار انجام گیرد ، لذا طراحی و استیکر مناسب (اعم از چاپی یا برشی) برای کار در نظر گرفته شده و بعد از تهیه آن بر روی سطح مورد نظر اجرا می گردد.

در مجموع می توان به طور کلی استیکر را در آیتم های زیر خلاصه نمود :
*استیکر های چاپی نمام صفحه
*استیکر های چاپی برشی
*استیکر های برشی

همچنین بخوانید:
/چرا تابلو؟

از نظر جنس نیز استیکر ها یا همان برچسب ها بسیار متنوع و متفاوت در بازار و جود دارند که بنا به نیاز مشتری و شرایط آب و هوایی و ... استفاده از آن ها بسیار متفاوت بوده و از نظر قیمت نیز تفاوت های زیادی با هم دارند.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : یزد.بلوار 17 شهریور.خیابان شهید خلیل حسن بیگی.ابتدای ارسلان
تلفن : 03537265950
فکس : 03537265952
ايميل : khoshnegaryazd@gmail.com
موبايل : 09212736566

درباره ما

مجموعه  هنری خوشنگار با پیشینه هنری بیش از ۳۰سال مفتخر است تا در راستای اهداف بلند مدت خود مجموعه ای بی نظیر از فعالیتهای هنری اعم از سنتی و کلاسیک با مدد از جلوه‌های هنری دست ساز و یا تکنولوژیکی را جهت تامین خواسته های شما عزیزان ارایه نماید و درخواست‌هایتان را واقعیت بخشیده و ایده های هنری نو بر اساس نیاز روز را ارایه نماید.همراهی و نظرات سازنده شما چراغ هدایت گر  ما خواهد بود 

خبرنامه

ارسال