khoshnegaryazd@gmail.com
/
03537265952
بنیان‌گذار اپل و همسرش کرونا را به آمریکا آورده‌اند؟!

بنیان‌گذار اپل و همسرش کرونا را به آمریکا آورده‌اند؟!

به تازگی وازنیاک با انتشار یک توییت، فاش کرد که همسرش Janet از تاریخ 4 ژانویه (14 دی) دچار سرفه شدید شده بود و به همین دلیل، آن‌ها به یک مرکز درمانی در سانتاکلارا مراجعه کرده‌اند. او همچنین در یک توییت دیگر، از مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های آمریکا (CDC) انتقاد کرد که چرا هنگام ورودشان به آمریکا، از آن‌ها تست ابتلا به کووید 19 نگرفته است. این زوج در اوایل ژانویه، از هنگ‌کنگ به کشور بازگشتند.
 
 
وازنیاک در پاسخ به شخص دیگری که با وجود داشتن علایم بیماری، موفق به تست دادن نشده بود نوشت:
من هم تمام علایم را داشتم و تازه از هنگ کنگ برگشته بودم؛ اما هیچ تستی از من نگرفتند.
البته در ادامه‌ی این ماجرا و به گزارش USAToday مشخص شد که جنت وازنیاک، کرونا نداشته و دچار عفونت سینوس شده است.
با وجود نگرانی استیو وازنیاک، همسر او به کووید 19 مبتلا نشده بود
اما ویروس کرونا روی شرکتی که وازنیاک و استیو جابز بنا نهاده‌اند نیز تاثیر منفی گذاشته؛ هرچند که تیم کوک، مدیرعامل اپل از بهبود شرایط در چین سخن گفته است. ظاهرا خطوط تولید در کارخانجات فاکس‌کان که بخش اعظم گوشی‌های آیفون را می‌سازد، در حال راه‌اندازی دوباره هستند. همچنین از 42 فروشگاه اپل در چین، 12 تای آن‌ها بازگشایی شده‌اند؛ البته ساعت کارشان از 12 ساعت به 8 ساعت کاهش یافته است.
  
همچنین بخوانید:
 
 
 
 شیوع ویروس کرونا موجب بازنگری اپل در پیش‌بینی درآمد خود نیز شده است. پیش‌تر کوپرتینونشین‌ها صحبت از درآمد 63 الی 67 میلیارد دلاری در سه ماهه جاری می‌کردند؛ حالا اما برای سه ماهه دوم سال، انتظار درآمدی کمتر از 63 میلیارد دلار را دارند. 
 
منبع: phonearena

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه